Par skolu

Pēc Skrundas bērnu vecāku iniciatīvas Skrundas Mūzikas skola dibināta 1972.gadā. Skola ir pašvaldības dibināta profesionālās ievirzes izglītības iestāde, kurā ir iespēja apgūt prasmes Klavierspēlē, Vijoļspēlē, Ģitārspēlē, Pūšaminstrumentu spēlē- Saksofona, Flautas, Trompetes, Mežraga,arī apgūt mūzikas teorijas pamatus. Pie mums iespēja darboties dažādu ansambļu sastāvos. Skolā strādā zinoši, radoši, uz sadarbību vērsti pedagogi.
Mūsu skola atrodas vienā no Skrundas skaistākajām vietām- pretī Rododendru dārzam, kas senākos laikos saucās Priedītes.

Mēs lepojamies ar saviem esošajiem un bijušajiem audzēkņiem. Īpaši tiem, kuri nolēmuši saistīt savu nākotni ar mūziku.

Šāda ir vīzija par audzēkni- Mūzikas skolas izglītojamais ir radošs darītājs, kurš ieklausās, vēro, pēta pasauli, apzinās savas emocijas un intereses, kontrolē un vada savu uzvedību un emocijas.

Mūsu izpratnē mūzikas skolas misija- Radīt bērniem iekļaujošu, atbalstošu, attīstošu, draudzīgu, mērķtiecīgi veidotu un mūsdienīgu vidi.

Skolas galvenās vērtības, kam pievēršam īpašu vērību-
• Cieņa;
• Atbildība;