Marta aktualitātes

Skrundas mūzikas skolā Marts ir bijis notikumiem bagāts. Audzēkņi piedalījušies gan meistarklasē, konkursos, gan festivālos.

Apsveicam mūsu saksofona klases meitenes Annu Sofiju Skrūzkalni un Dagmāru Zuti, kā arī skolotaju Jūliju Billi Kunci ar izciliem rezultātiem starptautiskajā pūsaminstrumentu spēles konkursā “Baltu putni 2024” Dagmāra un Anna sofija ieguva 3. vietas,un ”Wind Star 2024” Dagmāra ieguva 2. vietu, Anna Sofija un Dārta Grīniņa 3. vietu.

19.martā Skrundas Mūzikas skolu piepildīja vijoles un alta skaņas, pie mums viesojās MIKC EM.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Mākslas un Dizaina vidusskolas skolotājas un audzēkņi.Sadarbībā ar Ditu Baronu notika Beātes Zariņas-Blaščinkas meistarklase vijoles spēlē.Paldies koncertmeistarei Linai Andrejevai un audzēkņiem no Liepājas MMDV, mūsu skolotājam Ingusam Grīnbergam un viņa audzēkņiem Ketlīna Danenbergai, Gabrielai Samoškai,Emīlijai Behmanei, Alisei Zīrupa un Emīlijai Pavārei ! Lai noder iegūtās zināšanas!

20.martā, E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā izskanēja XIV Kurzemes reģiona Mūzikas skolu vispārējo klavieru un klavieru(vokālā mūzika) klašu audzēkņu festivālā “Notici sev!” piedalījās Skrundas Mūzikas skolas audzēkne Jasmīna Jurdža. Paldies skolotājai Laimdotai Mūrniecei par ieguldīto darbu.

Skrundas mūzikas skolas vecāko klašu vijolnieku ansamblis, kurā darbojas Emīlija Pavāre,Emilia Behmane,Alise Zīrupa ar skolotāju Ingusu Grīnbergu vadībā guva pirmo pieredzi Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu mazo kameransambļu festivālā Nīcā!Lai prieks muzicēt arī turpmāk!

Pirms Lieldienu brīvdienām 28. martā Skrundas mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sniedza koncertu Skrundas vidusskolas pirmskolas mācību grupai Mākonīši un 1.-3. klasei koncertu “Iepazīsti savu klasesbiedru”. Paldies audzēkņiem un viņu pedagogiem kā arī vecākiem par atbalstu!