Maija aktualitātes

30. maijā Skrundas mūzikas skolas vijoļspēles klases audzēknes Alise Zīrupa, Emilia Behmane un Emīlija Pavāre piedalās Lejaskurzemes mūzikas skole stīgu instrumentu nodaļas festivāla Mēs esam un būsim… noslēguma pasākumā Liepājas Lielajā Dzintarā! Lieliska pieredze muzicēt kopīgā orķestrī. Meitenes kopīgi muzicēja arī ansamblī atskaņojot L.V.Bēthovena turku maršu.

28. maijā viesojāmies pie saviem sadarbības partneriem PII Liepziediņš ar šī mācību gada pēdējo koncertu. Paldies par sirsnīgo uzņemšanu un sagādātiem gardumiem. Atpūšamies un uz tikšanos jaunajā mācību gadā!

24.maijā Skrundas kultūras namā viesojās Lejaskurzemes mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņi festivālā Mēs esam un būsim…
Audzēkņi un skolotāji muzicēja gan solo, ansambļos, gan arī visi kopīgā orķestrī. Koncerts bija brīnišķīgs. Milzīgs paldies par ieguldīto darbu orķestra vadītājai Beāte Zariņai-Bleščinskai, Ditai Baronai un koncertmeistarei Lijai Andrējevai! Uz tikšanos festivāla noslēguma koncertā Lielajā Dzintarā 30 maijā. Paldies mūsu vijolniecei Alisei Zīrupai,kura nenobijās un bija viena no orķestra dalībniecēm!

22.maijā izskanēja Skrundas mūzikas skolas mācību gada noslēguma koncerts. Paldies mūsu dārgie audzēkņi.Jūs esat izcēlušies starp saviem vienaudžiem, parādot ne tikai izcilas mūzikas prasmes, bet arī apņemšanos un aizrautību pret to, ko darāt. Vecāki, jūsu atbalsts ir bijis nenovērtējams. Skolotāji,Jūs esat tie, kas palīdz bērniem pārvarēt grūtības un motivē viņus turpināt mācības, pat tad, kad tas šķiet sarežģīti. pacietība ir tie spēki, kas iedvesmo un virza mūsu skolēnus. Lai šī vasara ir piepildīta ar atpūtu, radošām iedvesmām un skaistiem brīžiem. Atgriezīsimies nākamajā mācību gadā ar jaunu sparu un idejām. Bet vēl mums šajā mæcību gadā daži darbiņi vēl jāpaveic.

20. maijā Skrundas Mūzikas skolā viesojās jauni un talantīgi bērni no PII Liepziediņš. Izmēģinājām dažādus instrumentus, dziedājām un pat dejojām! Gaidām šos jaukos bērnus mūsu skolā sagatavošanas klasē, lai varētu izmeklēt sev piemērotāko instrumentu, jo visiem patika visi instrumenti

18. maijā Skrundas mūzikas skola absolvēja 10 lieliski audzēkņi! Jūsu mūzikas prasmes ir augušas un esat kļuvuši ne tikai par par labākiem mūziķiem,bet arī par stiprākiem un radošākiem cilvēkiem!

17. maijā Skrundas Mūzikas skolas audzēkņi pēc ilgāka laika devās mācību ekskursijā. Apmeklējām Lielajā Dzintarā brīnišķīgu koncertu Dzīvnieku karnevāls, baudījām vēdera priekus Hesītī 🤭un piedzīvojām pirmo peldi jūriņà!

10. maijs bija veiksmīgs arī Skrundas mūzikas skolas saksofona klases audzēknēm, kuras piedalījās Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles konkursā Ozolnieki 2024. Sveicam Dagmāru Zuti un viņas skolotāju Jūliju Billi Kunci ar iegūto augsto 3. vietu,kā arī Sofiju Annu Skrūzkalni ar saksofona spēles meistara O. Petrauska specbalvu!

10. maijā Skrundas Mūzikas skolas ģitāras spēles audzēkņi piedalījās konkursā Gada ģitārists 2024 Jelgavas mūzikas vidusskolā. No sirds apsveicam Jasmīnu Jurdžu un skolotāju Uldi Fridrihsonu ar iegūto 2. vietu, kā arī Paulu Mikanu un viņa skolotāju Andri Miezīti ar veiksmīgu piedalīšanos konkursā!

10. maijā ar sirsnīgām un mīļām dziesmām un dzeju, raitu deju soli, skanīgiem mūzikas skolas audzēkņu skaņdarbiem visām māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām izskanējis Skrundas vidusskolas sadarbībā ar Skrundas kultūras nams un Skrundas mūzikas skola organizētais Māmiņu dienai veltītais koncerts. Lai jauki un patīkami svētki!

Ik gadu pašvaldība uz tikšanos ar priekšsēdētāju aicina skolēnus, kuriem ir augsti sasniegumi novada, valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, publiskās runas konkursos, skolēnus, kuri ir aktīvi un radoši sabiedriskajā darbībā un kuri popularizē skolas un novada vārdu.Sveicam šī mācību gada izcilāko audzēkni Annu Sofiju Skrūzkalni! 🎶 Ļoti lepojamies ar Evelīnu Keivu un Mateju Augustu Skrūzkanu,kuri vadīja šo svētu pasākumu!