M.Gorohovai-75

17.janvārī Skrundas mūzikas skolas klavierspēles skolotāja Marina Gorohova svinēja 75.gadu jubileju. Skolas kolektīvs, Skrundas pilsētas un pagasta pārstāvji vēlēja daudz laimes, stipru veselību un mundru garu.
Skolotāja Marina Gorohova Skrundas mūzikas skolā strādā septīto gadu. Pirms tam ar lielākiem un mazākiem pārtraukumiem iepriekš arī šeit strādājusi: “Trīs dienas nedēļā uz Skrundu braucu no Liepājas. Man šeit patīk, kolektīvs ir pazīstams un jauks. Mūzika man silda dvēseli un sirdi. Mājās daudz klavieres nespēlēju, bet reizes, kad prasās, tad piesēžos un paliek vieglāk. Man arī ik pa laikam patīk paklausīties labu mūziku. Ļoti patīk tādi komponisti kā Bahs, Mocarts, Rahmaņinovs.”
Par skolotāju Marina vēlējusies kļūt no bērnības: “Skolas laikā mūzika mani īpaši nesaistīja, bet vidusskolā tas palika jau nopietni. Esmu pabeigusi Liepājas mūzikas vidusskolu, arī tolaik esošo Latvijas valsts konservatoriju. Tad sāku strādāt Liepājā. Skrundā nebija skolotāju, un tad mani šeit uzaicināja strādāt. Skolotāju darbs nav viegls, bet ar bērniem man ļoti patīk strādāt. Pie manis mācās vienpadsmit skolēni. Gribētos, lai bērniem vairāk būtu tā nostāja, ka ne tikai šeit, bet arī mājās ir jāmācās, daudz jāstrādā, lai sevi attīstītu un pilnveidotu.”
Rakstu un foto veidoja Skrundas mūzikas skolas absolvente Anna Kožarenoka