Aprīļa aktualitātes

Esam bezgala lepni un priecīgi par Skrundas mūzikas skolas Pūšaminstrumentu spēles J.B.Kunces audzēkņu panākumiem starptautiskajā konkursā Wind Star 2024. 1. klases audzēkne Dārta Grīniņa – 3. vieta, Anna Sofija Skrūzkalne- 3. vieta, Dagmāra Zute- 2. vieta!

Priecājamies līdz ar Skarundas mūzikas skolas Vijoļspēles klases audzēkņu Gabrielas Samoškas un Emilias Behmanes lieliskiem rezultātiem un iegūtām Atzinībām stīgu instrumentu konkursā Sol Re La Mi, kurš notika Saldus mūzikas skolā! Sveicam arī meiteņu skolotāju Ingusu Grīnbergu!

27.aprīlī Skrundas kultūras namā notika Skrundas Mūzikas skolas un biedrības ‘ Mūzika’ Ā.Helmūtes Mūzikas klases lielisks sadraudzības koncerts. Paldies mūsu skolas un Liepājas jaunajiem māksliniekiem par aizrautīgu muzicēšanu, pedagogiem un vecākiem. Lai mums visiem darbīgs un veiksmīgs mācību gada noslēguma mēnesis un uz turpmāku sadarbību!

26.aprīlī Skrundas mūzikas skolas audzēknes Marta Hartmane un Evelīna Kļava piedalījās Em. Melngaiļa Liepājas MMDV rīkotajā Klavierspēles festivālā ‘ Pavasaris skaņu gleznās’. Meitenes guva lielisku pieredzi un iespēju iepazīties ar mācību vidi Mūzikas,Mākslas un Dizaina vidusskolā.